Opis produktu

Zobacz najpiękniejsze miejsca w okolicy Szczecina i Zakątki, o których wiedzą tylko nieliczni. Zapraszamy na prywatny rejs naszą łodzią motorową Kapitan Bonito. To wygodny, w pełni wyposażony i bezpieczny apartament na wodzie. Na pokład zabieramy maksymalnie czwórkę gości i w trakcie 4 godzinnego rejsu pokażemy Wam kilka miejsc, które nas zauroczyły. 2 trasy do wyboru …

 

Najpiękniejsze miejsca w okolicy Szczecina – POLECAMY!

Prywatny rejs łodzią motorową Kapitan Bonito. 4 godziny, 1-4 osoby.

Gdy po raz pierwszy mieliśmy okazję pływać po wodach otaczających Szczecin ruszyliśmy od razu na północ. Byliśmy przekonani, że to najlepszy kierunek. Jezioro Dąbie i dalej na Zalew Szczeciński w kierunku do morza. Gdy rok temu dotarliśmy tu od strony Odry i spędziliśmy trochę czasu na rzece i szczecińskich kanałach nie mogliśmy się nadziwić jak wiele pięknych zakątków znajduje się w okolicach miasta. I jak mało są one znane wśród mieszkańców i turystów.

 

Tu jeszcze na Zalewie Koronowskim, w okolicy Szczecina są jeszcze piękniejsze miejsca …

 

Zobacz jak pięknie potrafi być w okolicy Szczecina …

Jeśli chcielibyście odkryć najpiękniejsze miejsca w okolicach Szczecina to zapraszamy na pokład naszej łodzi. Chętnie pokażemy Wam nasze ulubione Zakątki i zabierzemy do miejsc, które zrobiły na nas największe wrażenie.

Najpiękniejsze miejsca w okolicy Szczecina

Zobacz jak wyglądają najpiękniejsze  miejsca w okolicy Szczecina widziane z pokładu łodzi motorowej Kapitan Bonito

 

Najpiękniejsze miejsca w okolicy Szczecina – 2 trasy do wyboru

Rejs Najpiękniejsze Zakątki w okolicy Szczecina to rozwinięcie wersji 2 godzinnej. To idealna propozycja by bez pośpiechu powłóczyć się po kanałach, obserwować ptaki czy zatrzymać się gdzieś na chwilę i podziwiać piękno przyrody.

I tak jak przy rejsie 2 godzinnym – zobacz, tak i tu, do wyboru są dwie trasy.

 

Trasa 1 – ok. 4,5 godziny:

Wały Chrobrego – Dziewoklicz – szczecińska Wenecja – Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry

Popłyniemy ze Szczecina w górę rzeki. Wpłyniemy na Dziewoklicz i przepłyniemy kanałem leśnym, zwanym też kanałem Odyńca do Odry Wschodniej (Regalicy). Wrócimy Obnicą sąsiadującą z rezerwatem przyrody Kurowskie Błota i podpłyniemy jeszcze kawałek w kierunku Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Odry. W drodze powrotnej zobaczymy Wenecję Szczecińską i wzdłuż dworca kolejowego, bulwarów i Wałów Chrobrego dopłyniemy do Łasztowni.

 

Trasa 2 – ok.  4,5  godziny

Wały Chrobrego – najpiękniejsze Zakątki – jezioro Dąbie

Druga z proponowanych tras biegnie do przepięknych, znanych jedynie wąskiej grupie wodniaków Zakątków. W odróżnieniu od rejsu 2 godzinnego będziemy mieli więcej czasu, żeby podziwiać uroki Świętej. Odwiedzimy zakątek Wydrnik i zakątek Głębia, a przy dobrej pogodzie wypłyniemy również na jezioro Dąbie by zobaczyć zakątek Orły. Na jednym z zakątków możemy również zatrzymać się na krótkiego grilla. Powrót do Szczecina przez Przekop Mieleński i rundka honorowa wzdłuż Wałów Chrobrego.

 

Kapitan Bonito - łódż motorowa

Zobacz najpiękniejsze miejsca w okolicy Szczecina. Prywatny rejs dla maksymalnie 4 osób. Pokażemy Wam miejsca, które nas zauroczyły. Będziecie mogli samodzielnie prowadzić łódź, możemy też zatrzymywać się w każdym miejscu i ustawiać tak by zrobić najlepsze zdjęcia

 

Co zabrać na rejs?

Na pokładzie naszej łodzi znajdziecie wszystko by móc czuć się jak w domu. Na miejscu jest toaleta, lodówka i kuchenka gazowa, można też podładować telefony. Jest kawa, herbata i woda mineralna, a także butelka wina dla pełnoletnich gości ;-)

Warto zabrać ze sobą wygodne buty na miękkiej podeszwie i jakieś przekąski. W przypadku słonecznej pogody przydadzą się kapelusze, krem do opalania i okulary słoneczne. Warto zabrać również kurtkę przeciwdeszczową natomiast w przypadku niepogody można schować się w kabinie i przez panoramiczne okna obserwować widoki. Na pokładzie jest lornetka, natomiast jeśli dysponujecie własną to również warto ją zabrać. No i koniecznie zabierzcie aparaty fotograficzne bo okazji do zrobienia super zdjęć gwarantujemy, że nie zabraknie ;-)

Kapitan Bonito jest wyjątkowo komfortową i bezpieczną łodzią także na rejs można zabrać również najmłodsze pociechy ;-)

 

Cena rejsu:

 • 1 osoba: 299 zł
 • 2 osoba: 249 zł
 • 3 osoba: 199 zł
 • 4 osoba: 49 zł

Minimum 3, maksimum 4 osoby. PROMOCJA! Przy rezerwacji do końca maja, cena na hasło Przedreptać Świat to 699 zł za całą łódź za rejs wybraną trasą.

 

Ważne uwagi:

 • minimalna liczba osób na rejs to 3 osoby, maksymalnie zabieramy 4 gości (+1 2 osoby obsługi). Dostępny jest oczywiście rejs dla 1 lub 2 osób za dodatkową dopłatą.
 • łódź jest do Waszej dyspozycji także nigdzie nie musimy się spieszyć (oczywiście w ramach programowych 4 godzin), możemy zatrzymywać się w dowolnym miejscu i szukać najlepszej pozycji do super zdjęć.
 • wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu – wystawiamy rachunki. Rezerwacji można też dokonać na portalu airbnb.com
 • cena zawiera: rejs trwający około 4 godzin ze sternikiem, zużycie paliwa i opłaty, a na pokładzie czeka na Was kawa, herbata i butelka wina.

 

Pozostałe trasy rejsów:

 • Rzut Oka na Szczecin – 1 h – w promocji od 249 zł za całą łódź (maksymalnie 4 osoby)
 • Poznaj Szczecin od Strony Wody – 2 trasy, każda po 2 h, w promocji od 449 zł za całą łódź (maksymalnie 4 osoby)
 • Szczecin Jakiego nie Znacie – 8 h

 

Ciekawe pomysły na zwiedzanie szczecina

Szczecin widziany od strony wody