Wędrujemy, żeglujemy, podróżujemy i od ponad 15 lat próbujemy Przedreptać Świat w poszukiwaniu przygód, ciekawych ludzi i najpiękniejszych miejsc na Wakacje i Podróże.

W wolnych chwilach dużo czytamy, trochę piszemy i mamy milion pomysłów na minutę ;-)

O mnie

Cześć, jestem Krzysiek. W zaprzyjaźnionej redakcji mówią o mnie: obieżyświat z zacięciem trampa i szczęściarz łączący przyjemne z pożytecznym. Od ponad 15 lat zajmuję się turystyką, a w czasie wolnym staram się przedreptać świat i piszę bloga. Pływam (również na łodziach polinezyjskich), wędruje, a czasami wsiądę na rower lub założę narty.

Uwielbiam Bliski Wschód. Rzutem na taśmę udało mi się odwiedzić Syrię i Liban, świetnie czuję się w Jordanii, w Gruzji zakochałem się po pierwszej szklance wina ale najchętniej wróciłbym do Iranu.

Zawodowo jestem niepraktykującym pilotem wycieczek, współwłaścicielem biura podróży i twórcą kilku serwisów o tematyce turystycznej. Współpracuję również z magazynem MM Trendy, w którym redaguję dział o podróżach.

Krzysiek i Ania - Przedreptać Świat

O nas

Krzysiek

W podróży, najchętniej założyłby plecak i poszedł przed siebie zdając się na to co przyniesie los. Gorzej jak los staje jednak czasem okoniem do jego oczekiwań, a np. hotel, który gdzieś tu przecież powinien być, zapada się nagle pod ziemie. Wówczas potrafi stać się upierdliwy i nieznośny ;-)

krzysiekj

Ania

Przed wyjazdem przekopuje internet w poszukiwaniu najciekawszych miejsc na trasie. W podróży zamienia się w pilota i potrafi godzinami biegać po mieście z aparatem w dłoni. Autorka sporej części zdjęć na blogu i filmików. Próbuje mnie nauczyć używania przecinków w tekście ;-)

ania

O podróżach

Oboje uwielbiamy wędrówki poza utartymi szlakami i poznawanie nowych ludzi. Bywa, że nasz miesięczny budżet wynosi mniej niż tygodniowe wakacje all inclusive ale dzięki temu możemy podróżować częściej i dłużej. Jeśli trzeba to w podróży prześpimy się w najgorszej norze w mieście ale nie pogardzimy też dobrym hotelem, szczególnie gdy jedziemy na wakacje. Wyznajemy zasadę, że nie ważne jak, ważne aby przedreptać świat :-)

O blogu

To w zdecydowanej mierze blog o podróżach, jednej z naszych największych pasji, którą staramy się realizować w każdej wolnej chwili. Ale również o wakacjach i wszystkim co związane jest z wypoczynkiem, urlopem czy wycieczkami bo tym zajmuję się zawodowo od ponad 15 lat. A jako, że życie to niestety nie tylko Wakacje i Podróże to od czasu do czasu poruszam także inne tematy.

Zapraszam do lektury, komentowania, wymiany doświadczeń i …do zobaczenia gdzieś na szlaku…