Atrakcje turystyczne na Pomorzu

Ruszyliśmy w Polskę. By znaleźć ciekawe miejsca na wakacje i przemierzyć szlaki turystyczne w poszukiwaniu miejsc wartych uwagi. W tym roku zaglądamy między innymi na wybrzeże i sprawdzamy atrakcje turystyczne na Pomorzu.  Zarówno te najbardziej popularne jak i te mało znane. Opisujemy tylko wybrane, rekomendujemy najbardziej interesujące.

Ruszamy w Polskę

Co warto zobaczyć na Pomorzu ?

Szukamy miejsc niebanalnych, ale sprawdzamy też te najbardziej popularne atrakcje turystyczne na Pomorzu. Zwiedzamy ciekawe miasta i wsie, odwiedzamy wioski tematyczne, muzea i skanseny.  Wędrujemy po szlakach turystycznych na Pomorzy, pływamy i jeździmy na rowerze, żeby dotrzeć do najciekawszych miejsc i pokazać co warto zobaczyć na Pomorzu.

To nie encyklopedia ani kompendium, to subiektywny przewodnik tworzony ciągle, bo już od ponad 15 lat jeździmy po Polsce i świecie. W tym roku tylko zajrzeliśmy na Pomorze, w przyszłym sezonie planujemy kolejne 3 miesiące spędzić na wędrówkach po kraju. Jeśli szukasz inspiracji na wakacje to będzie nam miło jak zajrzysz ponownie. Więcej znalezionych miejsc znajdziesz klikając na przycisk Ruszamy w Polskę.