Sprawdzone noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem i w bezpośredniej okolicy. W trakcie naszych wędrówek po Polsce szukamy też niebanalnych pomysłów na noclegi. Przepięknie położonych, drewnianych domków, gospodarstw agroturystycznych o wyjątkowym klimacie, pałaców, dworków czy komfortowych, niezależnych apartamentów. Czasami zapraszają nas właściciele, dumni z miejsca jakie stworzyli, innym razem sami natrafiamy na nocleg, który zrobił na nas olbrzymie wrażenie. Okazji do odkrywania jest i będzie wiele gdyż postanowiliśmy, że każdego roku znajdziemy trochę czasu na zwiedzanie Polski.

Ruszamy w Polskę

Sprawdzone noclegi nad morzem to nie katalog czy strona rezerwacyjna. To informacje o miejscach z klimatem, w których byliśmy i nam się podobało. Nie znajdziesz tu na pewno banalnych pensjonatów, tanich kwater czy byle jakich hoteli. W takich też zdarza się nam nocować, natomiast nie widzimy powodu by polecać je innym. Zresztą tanie noclegi nad morzem można znaleźć np tutaj (z tego serwisu korzystamy najczęściej podczas podróży po Polsce i świecie), tu jest miejsce na noclegi oryginalne, wyjątkowe i niepowtarzalne. Takie, które na pewno zapamiętacie na dłużej ;-)

A o tym co warto zobaczyć w Polsce i co udało nam się odkryć podczas ostatniej, 3 miesięcznej włóczęgi po Polsce poczytacie na naszej stronie pod poniższym linkiem. Zapraszamy do wspólnej wędrówki.

Ruszamy w Polskę