Project Description

Kapitan Bonito w sezonie 2018 wraca na szlak Wielkiej Pętli Wielkopolski. Dzięki temu w okresie wiosennym możliwy będzie również czarter na Warcie. A o tym jak piękna potrafi być Wielka Pętla Wielkopolski przekonaliśmy się już kilka lat temu. Wyczarteruj najlepszą łódź motorową do turystyki i spędź wyjątkowe wakacje na wodzie…

 

Wielka Pętla Wielkopolski – czarter na Warcie

Od Warty zaczęła się nasza przygoda z rzekami – zobacz pierwszy rejs Wielką Pętlą Wielkopolski i w sezonie 2018 na Wartę wracamy. Żeby zobaczyć co się zmieniło w Poznaniu i okolicach oraz spotkać się z niezwykłymi ludźmi, których poznaliśmy podczas naszego rejsu.

Na Warcie będziemy od końca kwietnia do przynajmniej połowy czerwca. W tym czasie możliwy będzie czarter Bonito na Warcie z możliwością przepłynięcia na Noteć. Później planujemy po raz kolejny dołączyć do Flisu Odrzańskiego i razem z flisakami spłynąć do Szczecina.

Lipiec, sierpień i wrzesień łódź motorowa dostępna będzie na wodach Odry i Międzyodrza – zobacz.

 

Łódź motorowa Bonito 25

To nowa, komfortowa łódź motorowa przeznaczona dla 4-5 osób. Po raz pierwszy weszliśmy na jej pokład 1,5 roku temu by sprawdzić czy zasadne są aż tak dobre opinie na jej temat, a pół roku później zostaliśmy jej armatorem. Bardzo dużo zdjęć i więcej o naszych wrażeniach z pływania na Bonito tutaj.

To nie jest pływający hotel, w którym da się upchnąć 10 osób. To wersja armatorska i nasze oczko w głowie. Dlatego na Bonito najwygodniej podróżuje się w 2-4 osoby.

Czarter na Warcie

Kapitan Bonito – czarter na Warcie 2018 i na Wielkiej Pętli Wielkopolski

 

Czarter na Warcie: maj – czerwiec 2018

Jeśli chcielibyście przekonać się jak pływa się na Bonito, a przy okazji sprawdzić samemu jak piękna potrafi być Warta i szlak Wielkiej Pętli Wielkopolski to zapraszamy na pokład naszej łodzi.

Tygodniowy czarter w maju (poza weekendem majowym) kosztuje 2100 zł, a w czerwcu 2500 zł – na hasło Przedreptać Świat dostaniecie 10% zniżki ;-)

 

Warta - czarter łodzi motorowej

Czarter na Warcie – Wielka Pętla Wielkopolski. Tak wygląda Warta poniżej Poznania o zachodzie słońca

 

Czarter na Warcie – ceny maj i czerwiec 2018:

  • – długi weekend majowy (i czerwcowy zresztą też;-) – 400 zł – minimum 3 dni
  • – weekend na wodzie (od piątku od godziny 12:00 do niedzieli do 17:00) – 1000 zł
  • – tydzień w maju: 2100 zł
  • – tydzień w czerwcu: 2500 zł
  • – krótki czarter 3-6 dni: 360 zł/doba w maju i 420 zł w czerwcu.

 

Przedreptać Świat - Zima w Tropikach