Project Description

Całodniowy rejs po najpiękniejszych miejscach. Wszystko co warto zobaczyć w Szczecinie i okolicach z zupełnie nowej perspektywy. Zobacz jak wyglądają Wały Chrobrego od strony wody, odkryj niezwykłe Międzyodrze i poznaj fascynujące Zakątki. Do Waszej wyłącznej dyspozycji będzie nowa, komfortowa łódź motorowa Kapitan Bonito, na pokładzie której pokażemy Wam zupełnie inny Szczecin. 8 godzin niezwykłej przygody, maksymalnie 4 osoby na pokładzie, a dzieci (lub 4 osoba na pokładzie) od 99 zł. 

 

Co warto zobaczyć w Szczecinie?

Całodniowy rejs prywatną łodzią motorową – 8 h, maks. 4 osoby

Zabierzemy Was do miejsc, które zrobiły na nas największe wrażenie. Zrobimy kółko, w trakcie którego zobaczymy jak wygląda Szczecin od strony wody, kawałem malowniczego Międzyodrza, jezioro Dąbie i przepiękne Zakątki …

Tak wygląda życie (na filmie akurat w okolicach Zalewu Koronowskiego) na pokładzie łodzi Kapitan Bonito …

 

 

Trasa rejsu czyli co warto zobaczyć w Szczecinie od strony wody ;-)

To będzie całodniowa przygoda. Zabierzemy Was w miejsca, które skradły nasze serce. Wypłyniemy ze Szczecina około godziny 9:00 i rozpoczniemy rejs od rundy honorowej wzdłuż Wałów Chrobrego. Będzie tyle czasu na zdjęcia ile tylko będziecie potrzebowali i to z każdej możliwej perspektywy ;-) Następnie popłyniemy pod mostami, wzdłuż nowym, reprezentacyjnych bulwarów w kierunku tzw. szczecińskiej Wenecji. Wpłyniemy na Dziewoklicz i w przypadku dobrej pogody będzie możliwość zatrzymania się na plaży i kąpieli. Kanałem Odyńca dopłyniemy do Odry Wschodniej i przez dzielnicę Zdroje ruszymy w kierunku jeziora Dąbie.

Dalsza część rejsu uzależniona będzie od warunków pogodowych i Waszych preferencji. Możemy wpłynąć na jezioro Dąbie i odkrywać znane tylko wtajemniczonym wodniakom fascynujące Zakątki. Możemy zatrzymać się na krótki postój na grilla i wypatrywanie orłów lub popłynąć w stronę tzw. Betonowca. Powrót do Szczecina około godziny 17:00.

Łódź motorowa Kapitan Bonito

Zapraszamy na pokład naszej łodzi motorowej Kapitan Bonito

 

Cena rejsu wynosi:

  • 399 zł za pierwszą osobę,
  • 299 zł za drugą os,
  • 199 zł za trzecią os – bez względu czy będzie to dziecko czy osoba dorosła,
  • 99 zł za czwartą os. – bez względu czy będzie to dziecko czy osoba dorosła.

Minimalna liczba osób to 3 gości (istnieje  możliwość wypłynięcia z 2 osobami na pokładzie za dopłatą za 3 osobę). Maksymalna liczba osób, jaką zabieramy na pokład to 4 pasażerów.

 

Ciekawe pomysły na zwiedzanie szczecina

Szczecin widziany od strony wody

 

Co zawiera cena rejsu?

W cenie zawarty jest 8 godzinny rejs, wynajęcie łodzi, paliwo i ubezpieczenie, 1-2 osoby załogi. Na miejscu dostępna jest toaleta, kawa, herbata i woda oraz butelka wina. Można korzystać z lodówki i aneksu kuchennego. Można używać małego grilla będącego na wyposażeniu łodzi (oczywiście na postoju;-) – jest węgiel i podpałka, to co na grilla należy przywieźć ze sobą. Cena nie zawiera wyżywienia

 

Pozostałe trasy rejsów w okolicy Szczecina:

 

Międzyodrze - co warto zobaczyć w Szczecinie

Odra w okolicach Szczecina. Popłyń z nami w rejs i zobacz co warto zobaczyć w Szczecinie od strony wody …