Nowość! Czarter łodzi motorowej na Odrze. Na magiczny Zalew Koronowski z pewnością jeszcze wrócimy. Natomiast w sezonie 2018 Kapitan Bonito odkrywać będzie nowe akweny. Popłyń Odrą ze Szczecina do Gryfina i dalej, w kierunku granicy niemieckiej. Poznaj  magiczne Międzyodrze, zajrzyj na jezioro Dąbie i znajdź wszystkie, fascynujące Zakątki. Będziesz zdziwiony ile możliwości daje czarter w okolicy Szczecina … 

 

Szczecin czarter łodzi motorowej na Odrze 2018 – Kapitan Bonito

Czarter łodzi motorowej na Odrze, Międzyodrzu i okolicach Szczecina. Kilometry dróg wodnych. Nowoczesne mariny i dzikie ostępy. Jezioro Dąbie, kanały i kanaliki oraz mnóstwo urokliwych zakątków czekających na odkrycie. No i Szczecin, coraz piękniejszy i coraz lepiej przygotowany na przyjęcie wodniaków.

W sezonie 2018 opuszczamy na chwilę zjawiskowy Zalew Koronowski. W maju i czerwcu Kapitan Bonito dostępny będzie z powrotem na Warcie i szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski , natomiast od połowy lipca do września lub października zapraszamy na rejsy ze sternikiem po Odrze i Szczecinie oraz do czarteru naszej jednostki na wodach Międzyodrza.

 

 

 

Łódź motorowa Kapitan Bonito

Co to za łódź ten Kapitan Bonito? To nowa jednostka zaprojektowana na wzór pływających po wodach Alaski C-Dorów. Bezpieczna i komfortowa, taki mały apartament na wodzie. To wersja armatorska, idealnie nadająca się do żeglugi rodzinnej, mieszkania na wodzie i niespiesznej włóczęgi. Duże zbiorniki paliwa i wody oraz 2 akumulatory zapewniają dużą autonomię, a ogromny kokpit, wielki salon z panoramicznymi oknami, wyposażony kambuz z lodówką i przestronna toaleta gwarantują wysoki komfort.

 

 

Gdzie pływać?

Wody jest tutaj tyle, że można spędzić tu nawet miesiąc urlopu.  Jest Odra i Międzyodrze ze swoimi zakamarkami. Można wyruszyć ze Szczecina w górę rzeki i przez park krajobrazowy Dolina Dolnej Odry popłynąć do Gryfina. Lub dalej w kierunku Widuchowej czy nawet Kostrzyna i Warty – trasą którą rok temu przebyliśmy razem z flisakami.

Można wyruszyć w drugą stronę, w kierunku jeziora Dąbie i poszukać niezwykłych, dobrze znanych miejscowym wodniakom malowniczych Zakątków. Dla doświadczonych motorowodniaków są też szlaki Zalewu Szczecińskiego oraz śródlądowe drogi wodne prowadzące do Berlina.

 

Czarter łodzi motorowej na Odrze – ceny 2018

Kapitan Bonito na Odrze będzie od około połowy lipca. W okresie wakacyjnym – lipiec i sierpień – łódź czarterowana jest wyłącznie w modułach tygodniowych: sobota – sobota lub niedziela – niedziela.  Nie ma możliwości czarteru na krótszy okres. We wrześniu i październiku możliwy jest czarter na minimum 3 doby lub tzw. pełny weekend.

  • czarter łodzi motorowej na Odrze (lipiec i sierpień):  2900 zł za tydzień
  • czarter we wrześniu: 2500 zł za tydzień
  • czarter w październiku: 2100 zł za tydzień
  • krótki czarter (minimum 3 doby): 360 zł/doba w październiku  i 420 zł/ doba we wrześniu
  • cały weekend (od piątku od 12:00 do niedzieli do 17:00): 1000 zł – tylko poza sezonem

 

 

Houseboat Szczecin - Czarter łodzi motorowej na Odrze

Houseboat Szczecin czarter łodzi motorowej na Odrze – zapraszamy na pokład.