Nasz pomysł na Polskę

Wędrując po świecie staramy się nie zapominać, że Polska też jest fajna. I co jakiś czas ruszamy w drogę.

Czasem jest to spontaniczny wypad na dzień lub dwa, a innym razem do domu wracamy dopiero po kilku tygodniach.

Odwiedzamy najbardziej popularne atrakcje turystyczne ale często schodzimy też z utartych szlaków.

Bo Polska to nie tylko zabytki i ciekawe miasta. To niezwykłe krajobrazy, ciekawe imprezy i coraz więcej możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

Dlatego jeździmy, drepczemy, żeglujemy, a czasem wiosłujemy i pedałujemy by pokazać jak można ciekawie wypoczywać w kraju i co warto zobaczyć.

Pozytywny przewodnik

Chcemy wyróżnić ciekawe miejsca w Polsce i przybliżyć te, które są nam wyjątkowo bliskie. Dość mamy słuchania jak jest źle dlatego skupimy się na pokazaniu dobrych stron naszego kraju. I będziemy przekonywać, że warto ruszyć się sprzed telewizora bo czasami przygoda czeka na nas tuż za rogiem.

Ruszamy w drogę

By w ciągu 3 miesięcy znaleźć kolejną porcję ciekawych miejsc w Polsce. Tym razem zamierzamy odwiedzić głównie Kaszuby, Pomorze Zachodnie i Wielkopolskę ale wpadniemy też na chwilę np. na Warmię.

Sprawdzimy jak się płynie szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski, pożeglujemy po Wielkich Jeziorach Mazurskich, odwiedzimy nowe atrakcje turystyczne nie tylko nad morzem.

A we wrześniu, spośród ciekawych miejsc, atrakcji, hoteli czy imprez, które zrobią na nas największe wrażenie spróbujemy wybrać najlepszą dziesiątkę.

Ruszamy w Polskę

Przy okazji wędrówek rozejrzymy się też za ciekawymi miejscami na nocleg. Jeśli chciałbyś pojawić się w doborowym towarzystwie i pochwalić się swoim obiektem napisz do nas, może wkrótce będziemy w Twojej okolicy.

Zapraszamy również do współpracy regiony, organizacje czy właścicieli atrakcji turystycznych…

Współpraca i reklama

Współpracujemy i lubimy