Maroko ciekawe miejsca

O tym co warto zobaczyć i co zwiedzać w Maroku.  Atrakcje turystyczne, najpiękniejsze miasta i informacje praktyczne przydatne zarówno tym, którzy do Maroka pojadą z biurem podróży jak i podróżującym samodzielnie. Bo wraz z rozwojem tanich linii lotniczych Maroko to w tej chwili najłatwiej dostępny kraj afrykański. I najtańszy. Bilety lotnicze do Maroka można bowiem kupić już za nieco ponad 300 zł.

Maroko ciekawe miejsca - Lagzira Beach

Maroko ciekawe miejsca. Lagzira Beach położona na południe od Agadiru, w pobliżu Sidi Ifni to jedno z miejsc, które warto zobaczyć w Maroku

 

Hotele, ceny, informacje praktyczne

Nie jesteśmy specjalistami od Maroka. Byliśmy tam 2 razy i wciąż jeszcze wiele rzeczy zostało do zobaczenia. Możemy się jednak podzielić informacjami praktycznymi. Mieliśmy okazje zobaczyć kilka hoteli, począwszy od tych najtańszych, skończywszy na luksusowych, 4 i 5 gwiazdkowych resortach. Znajdziecie tu rzetelne opinie, prawdziwe zdjęcia i nasze wrażenia z wizyty w każdym z nich. Pytaliście też o wycieczki fakultatywne w Maroku – zamieszczamy aktualne ceny wycieczek oraz sporo zdjęć, z miejsc które nas szczególnie urzekły.

Ostatnio dodane miejsca na mapach naszych podróży

Przejdź do góry