Tunezja na wakacje

Czy warto  wybrać się na wakacje do Tunezji ? Jeszcze nie tak dawno nikt nie miał co do tego najmniejszych wątpliwości, a Tunezja była jednym z ulubionych kierunków wśród polskich turystów. Wszystko zmieniło się po zamachu na muzeum Bardo i późniejszych zamachach w Europie, które nie wiedzieć czemu największym piętnem odcisnęły się właśnie na Tunezji. Jednak jestem przekonany, że już wkrótce, Tunezja znowu stanie się popularnym kierunkiem. Zresztą już się tak dzieje i kolejni organizatorzy wznawiają loty do Tunezji.

 

Co warto zobaczyć w Tunezji ?

Jeśli ktoś ci powie, że tydzień wystarczy na to by zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca w Tunezji to nie wierz mu. W ciągu tygodnia można zaledwie zajrzeć do kilku miejsc. Do Tunisu, pięknego miasteczka Sidi Bou Said, El Jem  czy do Kartaginy.  A przecież jest jeszcze magiczne południe. Położona na skraju Sahary Nefta czy Douz, górskie oazy czy słynna Matmata.

Jeśli zastanawiasz się co warto zobaczyć w Tunezji to dobrze trafiłeś. Postaramy się pokazać ciekawe miejsca, sprawdzone hotele, polecane trasy i ciekawe zdjęcia. Tu znajdziesz również informacje praktyczne o podróżowaniu po Tunezji na własną rękę, aktualne ceny w Tunezji, tanie i sprawdzone hotele oraz szereg informacji na temat bezpieczeństwa i wiz.

 

Tunezja – wycieczka na pustynię i gdzie na Saharze król chodzi piechotą ?

Ależ to dawno temu było ;-) Tunezja była jednym z pierwszych wyjazdów, podczas których założyliśmy plecak na plecy, wsiedliśmy do pociągu i pojechaliśmy przed siebie. Zamarzyła nam się wycieczka na Saharę. Nocleg pod gwiazdami i [...]

Ostatnio dodane miejsca na mapach naszych podróży

Przejdź do góry