Zalew Koronowski czarter jachtu motorowego Kapitan Bonito.  Niezwykłego jachtu, który łączy w sobie zalety houseboata, łodzi motorowej i apartamentu na wodzie. Wystarczył jeden rejs, żeby stwierdzić, że to łódź idealna dla nas więc jeśli nie macie pomysłu na to jak spędzić tegoroczne wakacje to zapraszamy na pokład

 

Zalew Koronowski czarter jachtu motorowego

Gdzie ?

Nad Zalewem Koronowskim niedaleko Bydgoszczy. To mało znany akwen będący jednocześnie jednym z najbardziej niezwykłych akwenów w Polsce. Zachwyceni będą szczególnie ci, którzy uwielbiają kontakt z przyrodą, ciszę i odkrywanie malowniczych zatoczek. Zalew Koronowski to ponad 100 km urozmaiconej linii brzegowej, w większości otoczonej pięknymi lasami.

Zalew Koronowski czarter jachtu motorowego

Zalew Koronowski czarter jachtu motorowego = niezwykłe wakacje

 

Niezwykły jacht motorowy Kapitan Bonito

Bonito 25 to trochę łódź motorowa, a trochę wygodny i wyposażony apartament na wodzie. Konstrukcja wzorowana jest na niezwykle dzielnych łodziach typu C-Dory pływających po wodach północnego Pacyfiku i Alaski. Kapitan Bonito jest wygodny do mieszkania, łatwy w prowadzeniu i niezwykle bezpieczny. Posiada niezawodny silnik o mocy umożliwiającej czarter bez posiadania dodatkowych uprawnień.

Kapitan Bonito - kabina

Czarter jachtu motorowego nad Zalewem Koronowskim – łódź Bonito 25

 

Łódź jest praktycznie nowa (rok budowy 2016) i kompletnie wyposażona. Posiada dużą kabinę sanitarną, obszerny salon z wyposażonym aneksem kuchennym, lodówkę oraz szeroki kokpit nazywany przez niektórych tarasem ;-)

Houseboat zalew koronowski

Więcej niż Houseboat – Kapitan Bonito świetnie sprawdza się jako łódź motorowa jak i jako wygodny apartament na wodzie

 

Dla kogo ?

Czarter jachtu motorowego na Zalewie Koronowskim dostępny jest dla każdego i nie są wymagane do tego dodatkowe uprawnienia. Dla osób nie mających doświadczenia oferujemy krótkie szkolenie  lub rejs ze sternikiem.

Bonito 25 jest idealną łodzią dla rodziny. Na dziobie znajduje się wygodna i niezwykle szeroka koja, na której zmieszczą się bez problemu nawet 3 osoby (optymalnie 2 + dziecko). Po rozłożeniu koi w salonie uzyskuje się dodatkowe 2 miejsca do spania.

wakacje nad zalewem koronowskim

Nie masz pomysłu na wakacje ? Zapraszamy na pokład.

 

Za ile

Ceny czarteru zależą od sezonu. Wiosną i jesienią ceny zaczynają się już od 250 zł za dzień. W okresie wakacyjnym cena czarteru jachtu motorowego Kapitan Bonito wynosi 2450 zł za tydzień. Dla Stałych Klientów lub za długi czarter przewidzieliśmy atrakcyjne zniżki nawet do 20%.

Przy przejmowaniu łodzi należy uiścić obowiązkową opłatę za sprzątanie w wysokości 150 zł oraz wpłacić kaucję na poczet ewentualnych szkód. Paliwo zużyte w trakcie rejsu rozliczane jest przy oddawaniu jachtu.

zalew koronowski czarter jachtu

Zalew Koronowski czarter jachtu motorowego bez patentu.

 

Czarter jachtu motorowego na Zalewie Koronowskim – oferta

Po co płacić osobno za łódź i apartament nad jeziorem? Zapraszamy na pokład naszej łodzi – gwarantujemy niezapomniane wakacje.

Szczegółowy opis oferty, aktualne ceny, zniżki i dopłaty oraz kalendarz wolnych terminów znajdziecie na stronie Kapitan Bonito.

Do zobaczenia na wodzie.