Czy warto kupić buty Chiruca? W czasach gdy w telewizji leciały jeszcze dobranocki, a na chodzenie po górach mówiło się wędrówka, a nie trekking, marzyłem o takich butach. Buty nie do zajechania mówią o nich do dziś ich użytkownicy. W konkursie organizowanym na 20-lecie obecności marki w Polsce można zgarnąć koszulki, plecaki, a nawet buty, czasu nie zostało wiele …

 

Czy warto kupić buty Chiruca ?

Czy warto kupić buty Chiruca?

– Buty nie do zaorania. Są bardzo wygodne, i fajnie trzymają stopę – zachwala Seba w swojej opinii na temat produktów hiszpańskiego producenta.

 

– Jak dla mnie jedyny minus tej firmy jest taki, że buty Chiruca są na wieki. Szkoda wyrzucać, bo nigdy się nie niszczą. Mega wykonanie – wtóruje mu Agnieszka.

 

O tym czy warto kupić buty Chiruca możecie przeczytać też między innymi na stronie testyoutdorowe.pl Jeden z autorów portalu dzieli się tam swoimi opiniami na temat użytkowania przez kilka miesięcy modelu Samoa GTX. Większość znanych mi osób, które użytkowały buty ze znaczkiem Chiruca również wypowiada się o nich w samych superlatywach.

Ja jeszcze przez przynajmniej kilka miesięcy wędrować będę głównie w japonkach, natomiast jeśli ktoś planuje zakup lub wymianę swoich butów trekkingowych to jest okazja …

 

20 lecie marki Chiruca w Polsce

Producent świętuje 20 lat swojej obecności na polskim rynku. I rozdaje prezenty. W konkursie, który trwa do 18.02, co tydzień do wzięcia jest 20 koszulek i plecak. Do wygrania są też buty. Storm Gore Tex Surround.

Co trzeba zrobić, żeby dostać t-shirt, plecak lub wygrać buty? Niewiele. Aby dostać koszulkę wystarczy zarejestrować swój paragon i mieć odrobinę szczęścia, żeby załapać się do pierwszej dwudziestki osób, które w danym tygodniu zrobią to samo. Aby mieć szansę na plecak, do kompletu trzeba dodatkowo napisać kilka słów na temat tego dlaczego kupiliście buty Chiruca.

Wszystkie informacje i regulamin konkursu znajdziecie klikając na grafikę znajdującą się poniżej.

A Wy jakie macie doświadczenia z produktami rodem ze słonecznej Hiszpanii? Czy warto kupić buty Chiruca?

Czy warto kupić buty Chiruca - konkurs

Konkurs na 20 lecie obecności marki hiszpańskiego producenta w Polsce. Napisz dlaczego kupiłeś buty Chiruca i wygraj atrakcyjne nagrody…

 

Partnerem wpisu jest firma PMD – organizator konkursu na 20-lecie obecności marki w Polsce.