Niezwykłe krajobrazy, najbardziej gościnni ludzie na świecie, doskonała kuchnia i rewelacyjna cena. Po prostu Gruzja. Kup bilety lotnicze do Gruzji za188 zł i sprawdź sam czy mam rację …

Gruzja tanie bilety lotnicze

Dla tych co lubią planować z wyprzedzeniem niezwykłą gratkę przygotowały po raz kolejny węgierskie linie lotnicze Wizz Air. Bilety lotnicze do Gruzji z wylotem z Warszawy można kupić już od 188 zł. Cena dostępna jest przy podróżowaniu tylko z bagażem podręcznym i dla członków klubu Wizz Discount. Osoby bez wykupionego członkostwa zapłacą 278 zł. Warto pamiętać, że przy podróżowaniu w 2-3 osoby wykupienie członkostwa w klubie zwrócić się może już po pierwszej podróży :)

 

Bilety lotnicze do Gruzji na marzec 2015

W tytułowej cenie dostępne są wyloty 28/02 i 03/03/2015 oraz powroty z Gruzji na 07/03/2015. W podobnych cenach upolować można także przeloty na styczeń, które zainteresować powinny szczególnie narciarzy poszukujących nowych regionów narciarskich.

 

Gruzja – bilety last minute

Tych, którzy urlopy planują  na ostatnią chwilę ucieszą promocje na przeloty do Gruzji w maju tego roku. Za wylot 04/05 i powrót 14 lub 16/05 członkowie klubu Wizz Discount zapłacą zaledwie 228 zł, pozostali 318 zł.

 

Gruzja na wiosnę

Cena za przelot z bagażem podręcznym, nie zawiera opłaty za płatność kartą kredytową. Gdy podróżować zamierzamy z bagażem odprawianym i dużym bagażem podręcznym do ceny trzeba doliczyć 320 zł w 2 strony co w przypadku osób bez wykupionego członkostwa w klubie daje już sumę na poziomie 640 zł

W takim przypadku  warto sprawdzić jakie ceny na przeloty do Gruzji oferuje rodzimy  LOT. W tzw. szalonych środach często można upolować bilety z Warszawy do Tbilisi za mniej niż 500 zł Z bagażem wliczonym w cenę biletu i normalnym bagażem podręcznym.