Zapraszam do lektury marcowego wydania magazynu MM Trendy. W wydaniu koszalińskim znajdziecie m.in. garść wspomnień z naszej niedawnej podróży po Dominikanie. O bezpieczeństwie, najładniejszych plażach, stolicy Dominikany – Santo Domingo i o tym jak hotelarze wciskają kit naiwnym turystom …

Marcowe MM Trendy Koszalin

Nie macie czasem dość pudelków, jamniczków, onetów czy wirtualnych ? Ja mam.  Dość komputera w ogóle i to bez względu na to co akurat wyświetla.

Lubię wówczas zalec na mojej ulubionej kanapce z filiżanką dobrej herbaty pod ręką i zanurzyć się w lekturze. Dobrej książki, gazety, magazynu. Wszystko jedno. Byle nie świeciło i nie migotało. Żebym mógł strony przewrócić w sposób tradycyjny, a nie przewijając je palcem po ekranie.  I mimo, że po podróży do Iranu przekonałem się trochę do tabletów to nadal uważam, że książkę czy gazetę lepiej się czyta w wersji papierowej.  Może starej daty jestem, ale tak już mam :)

Jeśli i Wy bierzecie do ręki czasem coś, czego nie trzeba podłączać do prądu to zapraszam do lektury marcowego wydania magazynu MM Trendy Koszalin. Magazyn znajdziecie w wielu miejscach w mieście: w restauracjach, bankach czy urzędach oraz w Biurze Podróży Masz Wakacje na ul. Połczyńskiej 1. Jeśli jednak wolicie na komputerze  to proszę bardzo :)

 

MM Trendy Koszalin o podróżach:

trendy_dominikana1

trendy_dominikana3

trendy_dominikana2