Jeśli w szale przed wielkanocnych przygotowań znajdziecie chwilę na lekturę to polecam najnowszy numer magazynu MM Trendy. W środku znajdziecie m.in. rewelacyjny materiał o koszalińskiej artystce Basi Wysmyk i jej nietuzinkowych rysunkach do noszenia. Moją cegiełką są w tym numerze wspomnienia z wędrówki po jednej z azorskich wysp, na której „paparazzi” złapali mnie gdy moczyłem się w gorących źródłach …

Moje Azory w MM Trendy

Gustowna, kolorowa okładka spowodowała, że mimo deszczu padającego akurat w Koszalinie to jakoś cieplej mi się zrobiło od razu i weselej. Modelka na okładce ma w sobie tyle radości, że i ja mimowolnie wyszczerzyłem się od ucha do ucha. I mimo, że MM Trendy to pismo przeznaczone w założeniu specjalnie dla Pań, to z ogromną przyjemnością przeczytałem materiał o Basi Wysmyk, które swoje oryginalne rysunki przenosi na koszulki.

Kolejne strony magazynu, o krótkich, damskich fryzurach czy wiosennych zapachach skierowane są już typowo do płci pięknej, więc przeskoczyłem je dość szybko, na dłużej zatrzymując się jedynie przy informacji o nowej, klimatycznej kawiarence otwartej w Koszalinie. Przy sugestywnych zdjęciach i przepisach na wielkanocne smakołyki zrobiłem się wyjątkowo głodny więc kolejne newsy o ciekawych książkach i najbliższych wydarzeniach kulturalnych w regionie czytałem już pałaszując z zapałem  drugie śniadanie.

W końcu dotarłem do zakładki „z podróży” i patrząc na znajome zdjęcia z jednej z piękniejszych wysp w Europie przypomniałem sobie jej wspaniałe krajobrazy oraz  gorące źródła termalne na Sao Miquel i po raz kolejny zanurzyłem się we wspomnieniach. Na tyle mocno, że nawet nie zauważyłem, że do spisu treści ktoś dorzucił moje zdjęcie z siarkowych term w Furnas … :)

Zapraszam zatem zarówno do lektury nowego numeru MM Trendy jak i do zaplanowania podróży po Azorach. Jeśli jesteście ciekawi gdzie można odebrać aktualne numery magazynu zajrzyjcie na oficjalną stronę MM Trendy Koszalin  na facebooku lub zajrzyjcie do Biura Podróży Masz Wakacje w Koszalinie, a dla tych leniwych skany z materiałem …

Azory – gdzie diabeł mówi dobranoc…