I jak tu się skupić na pracy gdy codziennie bombardują nas takimi pokusami. Tym razem ciśnienie podniósł nam Qatar Airways oferując bilety lotnicze do Azji w cenie od ok 1500 zł. W promocji dużo kierunków, począwszy od Bangkoku przez Seul, Hanoi, Sznghaj, Colombo po Bali, Kathmandu i Sydney.

Ile kosztują bilety lotnicze do Azji ?

Coraz mniej. Przynajmniej w najnowszej promocji linii lotniczych Qatar Airways. Wybór miejsc i terminów jest tak duży, że decyzję będziemy podejmować chyba przez losowanie. Odpowiedź na pytanie ile kosztują bilety lotnicze do Azji, przykładowe ceny i kierunki poniżej.

 

Bilety lotnicze z Warszawy do Bangkoku

Bilety lotnicze z Warszawy do Bangkoku kupić można od 1635 zł – z powrotem do Budapesztu. Wylatując i wracając do stolicy Węgier oszczędzić można dodatkowe nieco ponad 100 zł (1519 zł). Oprócz przelotów do Bangkoku w promocji są również bilety lotnicze na Phuket

Ile kosztują bilety lotnicze do Azji ?

 

Bilety lotnicze do Malezji za 1589 zł

Z Budapesztu do Kuala Lumpur polecieć można za 1589 zł, na Penang lub Langkawi za 1759 zł. Terminów w promocji jest sporo, a ceny obejmują loty od stycznia do nawet czerwca. W niskich cenach są również bilety lotnicze do Seulu, Hanoi, Singapuru oraz na Bali i do Kathmandu. Poza tym ostatnim żadna z taryf nie przekracza 2 000 zł na osobie.

 

Australia za 2299 zł

No i na deser zostały jeszcze Antypody. Bilety lotnicze do Australii, które zazwyczaj kosztują ok 4-5 000 zł w promocji Qatar Airways można kupić już od 2299 zł. Wystarczy ustawić wylot z Warszawy, a powrót do Berlina lub Londynu …

 

Gdzie szukać biletów lotniczych w promocji ?

Można bezpośrednio na stronie linii lotniczych Qatar Airways. Można szukać za pomocą dołączonej wyszukiwarki zamieszczonej poniżej ale najprościej chyba jest wejść na stronę flipo  na której zamieszczone są kalendarze z dostępnymi terminami na wyloty w tytułowych cenach.

Miłych i owocnych poszukiwań życzymy ;-)