Wyjątkowa gratka dla wszystkich nie mających jeszcze planów na Sylwestra. Przelot z Warszawy do Bangkoku z wylotem 30/12 kupić można w tej chwili za 2099 zł Gdzie znaleźć taką cenę ?

 

Tanie bilety lotnicze do Tajlandii.

Jeśli nie macie jeszcze planów sylwestrowych to mamy dla Was doskonały prezent świąteczny. W najnowszej promocji biura podróży Rainbow Tours przelot z Warszawy do Bangkoku na 30.12 kupić można już za 2099 zł w 2 strony. Powrót z Tajlandii do Warszawy 14.01.2014

bangkok_sylwester

Do tego już za 320 zł za 2 tygodnie zarezerwować można  najtańszy pokój w hostelu  Bangkoku   Za najtańszy pokój 2 os  na wyspie Phuket zapłacimy natomiast tylko 525 zł  – zobacz

Razem  daje nam to rewelacyjną cenę 2260 zł za os za 2 tygodniowe wakacje w Tajlandii. I to w okresie sylwestra ! W przypadku wyboru hotelu na Phukecie trzeba jeszcze doliczyć koszt dostania się na wyspę. Bilet lotniczy liniami Air Asia zarezerwować można od 49 euro w 1 stronę !

 

Bezpośrednie loty do Tajlandii !

Dodatkową atrakcją jest fakt, że lot odbywać się będzie  na pokładzie Dreamlinera,  bez dodatkowych przesiadek. Warto jedynie pamiętać, że po ostatnich zmianach w liniach LOT, przeloty również na trasach długodystansowych, w taryfie ekonomicznej nie mają cateringu.

Istnieje możliwość dopłaty do klasy Premium i Biznes Elite. Koszty to odpowiednio o 1099 zł i o  1650 zł więcej niż cena biletu lotniczego w klasie ekonomicznej.

Liczba miejsc w promocji jest ograniczona więc nie zwlekajcie :)