Ciekawe Miejsca na Maderze

Mimo, że Madera o autonomiczny region należący do Portugali, to dla łatwiejszego znalezienia informacji postanowiliśmy stworzyć nową kategorię: ciekawe miejsca na Maderze.

Tym bardziej, że Madera to jedna z naszych ulubionych wysp, która mimo stosunkowo krótkiego pobytu, mocno wbiła się w naszą pamięc. Odwiedź z nami Santanę – miasteczko jak z bajki. Zobacz jak wyglądają ogrody Quinta de Palheiros Gardens i sprawdź gdzie jeszcze warto pojechać będąc na Maderze. Wrzuciliśmy tu również garść naszych spostrzeżeń i uwag praktycznych. Na przykład na temat wypożyczenia samochodu (bez karty kredytowej), pogody czy zakupów. W kategorii ciekawe miejsca na MAderze znajdziesz też informacje o cenach na wyspie i przykładowe ceny wycieczek.

Sprawdź dlaczego pokochaliśmy tą położoną na Atlantyku wyspę i zaplanuj swoją podróż po Maderze. Zapewniamy, że warto bo to jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie.

Najlepszy przewodnik turystyczny po Maderze – 60 tras na spacery i piesze wycieczki

Gdy szykowaliśmy się do naszego pierwszego wyjazdu, za taki przewodnik po Maderze dałbym się pokroić. Był to jednak czas gdy na Maderę latali nieliczni, a na rynku dostępna była tylko jedna publikacja w języku polskim. [...]

Najpiękniejsze wyspy na Atlantyku należące do Europy

Najpiękniejsze wyspy  nad oceanem atlantyckim, które można odwiedzać przez cały rok. Na każdą (no prawie na każdą) chętnie wróciłbym raz jeszcze, na każdą z innego powodu.  Dla najpiękniejszych, dzikich plaż, gęstych, baśniowych lasów, olśniewających, górskich szczytów [...]

Ostatnio dodane miejsca na mapach naszych podróży

Przejdź do góry